X Sulje

Yhteystiedot

Stadion-säätiö
Olympiastadion
00250 Helsinki

puh. 09 - 4366 010
Fax 09 - 494 511
Sähköpostiosoite: info@stadion.fi
www.stadion.fi

Käyntiosoite: Paavo Nurmen tie 1

Näytä suurempi kartta

Julkinen liikenne

Stadionin aukioloajat

Tornin aukioloajat

Aluekartta, PDF

 

STADION-SÄÄTIÖN HENKILÖKUNTA
Maija Innanen, toimitusjohtaja 040-530 5522 maija.innanen(at)stadion.fi
Marju Paju, markkinointijohtaja 040-5138452 marju.paju(at)stadion.fi
Ilkka Rautakivi, kiinteistöpäällikkö 050-63808 ilkka.rautakivi(at)stadion.fi
Juha Vanhatalo, kirjanpitäjä 09-4366 0118 / 0400-746717 juha.vanhatalo(at)stadion.fi
Pirkko Rantanen, toimistopäällikkö 09-4366 0111 / 050-531 5500 pirkko.rantanen(at)stadion.fi
Kari Partanen, kiinteistönhoitaja 050-555 9579 kari.partanen(at)stadion.fi
Jani Kurvinen, kenttäpäällikkö 050-532 5352 jani.kurvinen(at)stadion.fi
Reko Junnonen, kentän- ja kiinteistönhoitaja 044-3414091 reko.junnonen(at)stadion.fi
Tanja Vuorikkinen, siivoustyönjohtaja 09-4366 0124 / 050-511 2488 tanja.vuorikkinen(at)stadion.fi
Marko Helistö, vahtimestari 09-4366 0116 / 044-279 3598 marko.helisto(at)stadion.fi
Vesa Korhonen, vahtimestari 09-4366 0116 / 044-279 3598 vesa.korhonen(at)stadion.fi
Ralf Forsblom, vahtimestari (tilapäinen) 09-4366 0116 / 044-279 3598 ralf.forsblom(at)stadion.fi