X Sulje

Yhteystiedot

Stadion-säätiö
Olympiastadion
00250 Helsinki

puh. 09 - 4366 010 / +358 44 279 3598
Fax 09 - 494 511
Sähköpostiosoite (tiedustelut ja palaute): info@stadion.fi
www.stadion.fi

Käyntiosoite (tornin sisäänkäynti, kokous- ja liikuntatilat): Paavo Nurmen tie 1

Näytä suurempi kartta

Julkinen liikenne

Stadionin aukioloajat

Tornin aukioloajat

Aluekartta, PDF

 

STADION-SÄÄTIÖN HENKILÖKUNTA
Maija Innanen, toimitusjohtaja/managing director +358 40 530 5522 maija.innanen(at)stadion.fi
Marju Paju, markkinointijohtaja/marketing director +358 40 5138452 marju.paju(at)stadion.fi
Ilkka Rautakivi, kiinteistöpäällikkö/estate manager +358 50 63808 ilkka.rautakivi(at)stadion.fi
Juha Vanhatalo, kirjanpitäjä/accountant +358 9 4366 0118 / 0400-746717 juha.vanhatalo(at)stadion.fi
Pirkko Rantanen, toimistopäällikkö/office manager +358 9 4366 0111 / 050-531 5500 pirkko.rantanen(at)stadion.fi
Kari Partanen, kiinteistönhoitaja/maintenance +358 50 555 9579 kari.partanen(at)stadion.fi
Jani Kurvinen, kenttäpäällikkö/field manager +358 50 532 5352 jani.kurvinen(at)stadion.fi
Reko Junnonen, kentän- ja kiinteistönhoitaja/maintenance and field +358 44 3414091 reko.junnonen(at)stadion.fi
Tanja Vuorikkinen, siivoustyönjohtaja/cleaning supervisor +358 9 4366 0124 / 050-511 2488 tanja.vuorikkinen(at)stadion.fi
Marko Helistö, vahtimestari/reception services +358 9 4366 010 / 044-279 3598 marko.helisto(at)stadion.fi
Vesa Korhonen, vahtimestari/reception services +358 9 4366 010 / 044-279 3598 vesa.korhonen(at)stadion.fi
Ralf Forsblom, vahtimestari (tilapäinen)/reception services +358 9 4366 010 / 044-279 3598 ralf.forsblom(at)stadion.fi